Na krk

Veškeré naše originální šperky a doplňky na krk pěkně na jednom místě. V nabídce naleznete ručně malované dřevěné přívěsky, vyřezávané přívěsky, žraločí zuby a jiné amulety, pánské dřevěné korálky, korálky z kokosových slupek či rybích kostí, skleněné korálkové náhrdelníky nebo dámské výrazné náhrdelníky. Mezi doplňky na krk nechybí ani modliteb...

Veškeré naše originální šperky a doplňky na krk pěkně na jednom místě. V nabídce naleznete ručně malované dřevěné přívěsky, vyřezávané přívěsky, žraločí zuby a jiné amulety, pánské dřevěné korálky, korálky z kokosových slupek či rybích kostí, skleněné korálkové náhrdelníky nebo dámské výrazné náhrdelníky. Mezi doplňky na krk nechybí ani modlitební korálky japa mala či posvátná rudraksha.

Ať už na vašem krku nosíte cokoliv, jsme si jistí, že vás naše originální náhrdelníky nenechají chladnými.

Zobrazit

Na krk Počet produktů: 223

Podkategorie

 • Výrazné náhrdelníky

  Nápadité a originální náhrdelníky nejen z přírodních materiálů, kterými zaručeně zaujmete! V nabídce naleznete ručně vyráběné dřevěné náhrdelníky z barevných korálků nebo elegantní ručně vyřezávané teakové náhrdelníky. Nechybí ani náhrdelníky z provázků, nebo ze skleněných broušených korálků. Za zmínku stojí určitě také naše šperky z nevšedních materiálů, jako jsou například náhrdelníky z mořských mušliček, barvených kostí nebo perleťových korálků.

  Vykročte z davu! Buďte originální a vždy pozitivně naladěná!

 • Přívěsky a amulety

  V této kategorii naleznete širokou škálu ručně vyráběných originálních šperků a amuletů na krk pro muže i ženy. Nezáleží na tom, zda si vyberete amulet v podobě pravého žraločího zubu, ručně vyřezávaný a malovaný přívěsek z teakového dřeva, strom života, dámský perleťový přívěsek z mušlí, rasta amulet nebo něco úplně jiného. Hlavní ale je, že si svůj nový amulet vyberete srdcem a stane se z něj průvodce vaším životem. Ne nadarmo si lidé už od pradávna vyrábí či pořizují ochranné amulety. Mimo jiné jsou to nositele vzpomínek. Po několika letech se stačí na svůj přívěsek podívat a zavzpomínat - "ten toho se mnou už prožil"

 • Rudraksha

  Rudraksha je pojmenování pro semena stromu Elaeocarpus ganitrus, která lidé v Indii a Indonésii sbírají pro meditační účely. Věří, že jím rudraksha při kontaktu s tělem napomáhá souznění s bohem a snáze se při meditacích dokáží odpoutat od hmotného světa. Už jen kontakt s rudrakshou má napomáhat k lepší karmě a harmonii duše s hmotným tělem. Je tak dobrá pro všechny, kteří se zanáší jen hmotnými statky, a přitom nedostatečně meditují - tělu se daří, avšak duše strádá. Otevírá pozitivní myšlení čímž uvolňuje stres a napětí. V Indii se rudrakshe také přesdívá "Slzy boha Shivy", protože dle nesčetných legend, když jednoho dne sestoupil bůh Shiva na zemi aby mohl meditovat pro tisíc šťastných a bohatých let, začal najednou plakat. Tam, kam dopadly blištivé slzy soucitu, později vyrostl dříve neznámý majestátný strom plodící malé kuličky rudrakshi.

 • Korálky
 • Růžence

  Objevte kouzlo růžence - nejde jen o oblíbenou meditativní a modlitební opakovací pomůcku mezi křesťany. Mnoho lidí věří, že samotným nošením či přítomností růžence v určitém prostoru (možno umístit do auta, domů, do kočárku,...) je nositel či daný prostor chráněn před zlými vlivy. Růženec s křížkem a/nebo Pannou Marií je tradiční symbol římsko-katolické církve a významný prvek mariánské úcty. Samotný růženec tvoří celkem 59 korálků rozdělený do pěti desátků. Materiály pro výrobu růženců jsou velice různorodé - v naší nabídce lze naleznout dřevěné růžence, skleněné růžence, kamenné růžence, atp...

na stránku
Zobrazeno 1 – 120 z 223 položek
Zobrazeno 1 – 120 z 223 položek