Náramky

Nabídka náramků z klasických i netradičních materiálů. Náramky přátelství, kožené, provázkové, korálkové, a další. V nabídce naleznete rovněž další zajímavá provedení, třeba takový survival náramek přežití, který vám může i zachránit život. Nechybí ani náramky přátelství, se kterými zase můžete utužovat vztahy jednoduše tím, že budete s blízkou ...

Nabídka náramků z klasických i netradičních materiálů. Náramky přátelství, kožené, provázkové, korálkové, a další. V nabídce naleznete rovněž další zajímavá provedení, třeba takový survival náramek přežití, který vám může i zachránit život. Nechybí ani náramky přátelství, se kterými zase můžete utužovat vztahy jednoduše tím, že budete s blízkou osobu ve spojení právě skrze stejný náramek přátelství. Jednoduchá symbolika, silné pouto. Na své si přijdou nejen dámy, ale i muži, zkrátka každý, kdo má rád netradiční šperky a ozdoby. Naše náramky si zamilujete pro jejich originalitu. Každý z nabízených kousků přináší něco nového, co pozvedne váš styl a rovněž se pro vás může stát nepostradatelným talismanem. Nabízené korálkové náramky vyrábíme z velmi zajímavých materiálu, jako je černé sklo, kokosové slupky, wenge wood, ovšem najdete zde i spoustu jiných materiálů. Pokud patříte k milovníkům originálních módních doplňků, pak právě náramky by neměly chybět ve vaší šperkovnici. Modely náramků se snažíme nabízet za super ceny, a tak není problém pořídit si celé kolekce a sady.

Zobrazit

Náramky Počet produktů: 403

Podkategorie

 • Kožené náramky

  V této kategorii naleznete náramky z kůže ruční výroby mnoha stylů i barev. Objevte kouzlo kožených náramků pro každou příležitost. V nabídce máme náramky pánské, dámské, unisex, rockové či elegantní. Kůže patří dlouhodobě k materiálům velice oblíbeným a nestárnoucím. Díky ruční práci a široké škále stylů a barev je každý kožený náramek unikátním originálem s potenciálem zaujmout. Vyberete si decentní tenký náramek, nebo silný rockový náramek? Skvělý na kožených náramcích je také pocit při nošení, jelikož s lidskou kůží příjemně sedí, nedráždí jí ani neznečišťuje. Pletený kožený náramek může také být náramkem přátelství - jednoduše vezměte více než jeden totožný náramek, a obdarujte jím osobu, na které vám nejvíc záleží. Symbolika propojení je u náramků přátelství velice silná. Kožené náramky se hodí v podstatě ke každému oblečení, jelikož kůže je materiál nadčasový a nestárnoucí.

 • Náramky přátelství

  Ručně vázané náramky přátelství - To je symbol silného pouta a sblížení s přáteli či blízkými. V této kategorii nabízíme širokou škálu originálních stylových ručně vyráběných náramků přátelství pro každého. Vyberte si ten svůj, a nezůstávejte u jednoho kusu! Obdarujte náramkem přátelství také své blízké či přátele, protože jen tak dosáhnete symbolického pouta a sblížení.

  Náramky přátelství se vyznačují svojí univerzálností - hodí se jak pro muže tak pro ženy. Ve většině případů své náramky přátelství nositelé nesundávají a hodí se tak doslova na každý den, ke každé příležitosti, ke každému outfitu. A je jen na vás, zda si zvolíte barvy přírodní jako hnědá, krémová, černá, nebo barevnější či rasta kombinace. Naše náramky přátelství jsou také univerzální nejen co do stylu, ale také svojí velikostí. Veškeré náramky z této kategorie jsou totiž buď roztahovací s volitelnou délkou, nebo uvazovací též s volitelnou délkou. Oblékne je tak malý špuntík, maminka i urostlý tatínek.

  Objevte kouzlo ručně vázaných náramků přátelství i vy!

 • PUNK!
 • Dámské výrazné náramky

  Okázalé, barevné, široké, výrazné, extravagantní. Tato kategorie je určena pro dámské náramky, které jsou vše, jen ne všední a nudné. Objevte kouzlo výrazných ručně vyráběných náramků, a okolí si zaručeně všimne! Výrazný náramek ocení především ženy, které nechtějí splynout s davem. Okázalé široké náramky se hodí jak na léto, tak na zimu, ale určitě nenoste jeden každý den! Každý nový den je jedinečný, a není jednoduššího způsobu jak se správně naladit než tím správným originálním šperkem.

  Tisíce nálad, tisíce dní, tisíce kombinací - skombinujte svůj široký náramek s outfitem a okamžitě tak reflektujte počasí, aktuální náladu či událost. Přízemnější barvy jako čirá, bílá, metalická, šedivá, černá do společnosti, nebo zářivé žluté, modré, červené, oranžové, zelené, růžové a jiné náramky na léto k dokreslení sluncem zalitých dní. Popusťte uzdu fantazii a vykročte z každodenní šedi s lehkou extravagancí. Originální široké dámské náramky ze skleněných korálků jsou tu pro vás!

 • Korálkové náramky

  Náramek z korálků, to je především jemný a nadčasový módní doplněk. Naše nabídka se pyšní náramky ze dřeva, kokosu, skla, ale i z tak nevšedních materiálů jako např z rybích kostí, oříšků, lávových kamenů, nebo exotických dřevin s úžasnou kresbou wenge wood, jackfruit, pinie, a jiných.

  Náramky z korálků jsou oblíbené hlavně díky svému jednoduchému vzhledu čímž jsou prakticky neokoukatelné. Hodí se jak pro muže tak pro ženy a stejně jako většina našeho sortimentu jsou vyráběny 100% ručně. Náramky z korálků nabízíme jak na gumičce tak na provázku s roztahovacím mechanismem, proto jsou co do velikosti universální a pasují na většinu zápěstí.

 • Survival náramky

  Survival náramek přežití, to je multifunkční nástroj, který ocení každý, kdo si alespoň jednou vyšel za hranice města ven do přírody. Nejedná se totiž zdaleka jen o stylový módní doplněk! Náramek je totiž vyroben z vysoce pevné padákové šňůry Paracord, kterou je možné v případě potřeby rozplést a použít jako kvalitní 3,5m dlouhé lano. Dále je survival náramek opatřený trojzubou přezkou, která v sobě ukrývá další hromadu vychytávek ulehčující přežití v divoké přírodě. V přezce náramku se nachází křesadlo, píšťalka, nouzová pila a kompas. To vše ukryto ve stylovém módním doplňku.

  Dalo by se říci, že survival náramku chybí už jen funkce bezkontaktních plateb a měřič srdečního tepu. To se však již bavíme o přežití v betonové džungli, a o tom zase někdy příště :)

 • SPORT and FASHION
na stránku
Zobrazeno 1 – 120 z 403 položek
Zobrazeno 1 – 120 z 403 položek