Náramky přátelství

Ručně vázané náramky přátelství - To je symbol silného pouta a sblížení s přáteli či blízkými. V této kategorii nabízíme širokou škálu originálních stylových ručně vyráběných náramků přátelství pro každého. Vyberte si ten svůj, a nezůstávejte u jednoho kusu! Obdarujte náramkem přátelství také své blízké či přátele, protože jen tak dosáhnete symb...

Ručně vázané náramky přátelství - To je symbol silného pouta a sblížení s přáteli či blízkými. V této kategorii nabízíme širokou škálu originálních stylových ručně vyráběných náramků přátelství pro každého. Vyberte si ten svůj, a nezůstávejte u jednoho kusu! Obdarujte náramkem přátelství také své blízké či přátele, protože jen tak dosáhnete symbolického pouta a sblížení.

Náramky přátelství se vyznačují svojí univerzálností - hodí se jak pro muže tak pro ženy. Ve většině případů své náramky přátelství nositelé nesundávají a hodí se tak doslova na každý den, ke každé příležitosti, ke každému outfitu. A je jen na vás, zda si zvolíte barvy přírodní jako hnědá, krémová, černá, nebo barevnější či rasta kombinace. Naše náramky přátelství jsou také univerzální nejen co do stylu, ale také svojí velikostí. Veškeré náramky z této kategorie jsou totiž buď roztahovací s volitelnou délkou, nebo uvazovací též s volitelnou délkou. Oblékne je tak malý špuntík, maminka i urostlý tatínek.

Objevte kouzlo ručně vázaných náramků přátelství i vy!

Zobrazit

Náramky přátelství Počet produktů: 46

Zobrazeno 1 – 46 z 46 položek
Zobrazeno 1 – 46 z 46 položek