Slevy

Dámské výrazné náramky

Okázalé, barevné, široké, výrazné, extravagantní. Tato kategorie je určena pro dámské náramky, které jsou vše, jen ne všední a nudné. Objevte kouzlo výrazných ručně vyráběných náramků, a okolí si zaručeně všimne! Výrazný náramek ocení především ženy, které nechtějí splynout s davem. Okázalé široké náramky se hodí jak na léto, tak na zimu, ale ur...

Okázalé, barevné, široké, výrazné, extravagantní. Tato kategorie je určena pro dámské náramky, které jsou vše, jen ne všední a nudné. Objevte kouzlo výrazných ručně vyráběných náramků, a okolí si zaručeně všimne! Výrazný náramek ocení především ženy, které nechtějí splynout s davem. Okázalé široké náramky se hodí jak na léto, tak na zimu, ale určitě nenoste jeden každý den! Každý nový den je jedinečný, a není jednoduššího způsobu jak se správně naladit než tím správným originálním šperkem.

Tisíce nálad, tisíce dní, tisíce kombinací - skombinujte svůj široký náramek s outfitem a okamžitě tak reflektujte počasí, aktuální náladu či událost. Přízemnější barvy jako čirá, bílá, metalická, šedivá, černá do společnosti, nebo zářivé žluté, modré, červené, oranžové, zelené, růžové a jiné náramky na léto k dokreslení sluncem zalitých dní. Popusťte uzdu fantazii a vykročte z každodenní šedi s lehkou extravagancí. Originální široké dámské náramky ze skleněných korálků jsou tu pro vás!

Zobrazit

Dámské výrazné náramky Počet produktů: 66

Zobrazeno 1 – 66 z 66 položek
Zobrazeno 1 – 66 z 66 položek