Katalog

Slevy

Survival náramky

Survival náramek přežití, to je multifunkční nástroj, který ocení každý, kdo si alespoň jednou vyšel za hranice města ven do přírody. Nejedná se totiž zdaleka jen o stylový módní doplněk! Náramek je totiž vyroben z vysoce pevné padákové šňůry Paracord, kterou je možné v případě potřeby rozplést a použít jako kvalitní 3,5m dlouhé lano. Dále je su...

Survival náramek přežití, to je multifunkční nástroj, který ocení každý, kdo si alespoň jednou vyšel za hranice města ven do přírody. Nejedná se totiž zdaleka jen o stylový módní doplněk! Náramek je totiž vyroben z vysoce pevné padákové šňůry Paracord, kterou je možné v případě potřeby rozplést a použít jako kvalitní 3,5m dlouhé lano. Dále je survival náramek opatřený trojzubou přezkou, která v sobě ukrývá další hromadu vychytávek ulehčující přežití v divoké přírodě. V přezce náramku se nachází křesadlo, píšťalka, nouzová pila a kompas. To vše ukryto ve stylovém módním doplňku.

Dalo by se říci, že survival náramku chybí už jen funkce bezkontaktních plateb a měřič srdečního tepu. To se však již bavíme o přežití v betonové džungli, a o tom zase někdy příště :)

Zobrazit

Survival náramky Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek